Регистрирай Free
Първа на Дир | Днес | Лайф | Новини | Каталог | Глог Влез в поща Поща | транзит транZит

Ясна финалната четворка при момчетата U14
viasport.bg - 18 Юни 21:05
Отборите на Арда (Кърджали), Виктория Волей (Пловдив), Родопа (Смолян) и ЦСКА оформиха финалната четворка на държавните финали по волейбол за момчета до 14 г.

Novsport - 18 Юни 11:11
Лидерът на волейболните ни национали Цветан Соколов коментира драматичната победа с 3:2 над Сърбия в Световната лига. Цецо се надява “лъвовете“ да се справят и с Аржентина, при това пред публиката на южноамериканците

Константинов: Доволен съм от победата срещу Сърбия
Novsport - 18 Юни 08:51
Селекционерът на България Пламен Константинов заяви след драматичната победа с 3:2 срещу Сърбия в Световната лига, че играчите му не е трябвало да губят четвъртия гейм, в който тимът ни имаше преднина от няколко точки в края, но не успя да я задържи

България мечтае за финалите на Световната лига след успех над Сърбия (ВИДЕО+СНИМКИ)
Novsport - 18 Юни 00:30
„Лъвовете“ постигнаха решаваща победа над Сърбия с 3:2

Три отбора без загуба при момчетата до 14 години
viasport.bg - 17 Юни 20:15
Три отбора продължават без загуба след втория ден на Държавните финали по волейбол за момчета до 14 години, които се провеждат в Смолян. ЦСКА, Арда (Кърджали) и домакините от Родопа записаха втори успех, като на практика си осигуриха място на полуфинали.

Йоана и Симона Николови: Не ни достигнаха опит и тренировки (ВИДЕО)

viasport.bg - 16 Юни 19:20
С петгеймова драма, завършила при резултат 19:17 в тайбрека започна първия ден от Държавните финали по волейбол за момчета до 14 години, които се провеждат в Смолян.