Първа на Дир | Днес | Лайф | Новини | Каталог | Глог Влез в поща Поща | транзит транZит

Волейболистите ни ще мерят сили с Иран, Турция и Белгия
Спорт / Волейбол

България на полуфинал на Евроволей (U16)
viasport.bg - 26 Юли 21:20
Националният отбор на България за момичета до 16 години се класира за полуфинал на Европейското първенство, на което е домакин.

Зала “Фестивална“ вече се казва “Асикс Арена“
Novsport - 26 Юли 16:01
Контрактът е за 6 години, като фирмата ще подпомага издръжката на съоръжението със 100 000 лв. годишно

България с нова победа на Евроволей (U16)
viasport.bg - 25 Юли 19:05
Националният отбор на България по волейбол за момичета до 16 години записа трета поредна победа на Европейското първенство, на което е домакин.

Националките по волейбол до 20 години останаха на 8-о място на Световното
Novsport - 24 Юли 10:45
В последния си мач състезателките на треньора Димо Тонев загубиха с 2:3 (16:25, 25:19, 25:19, 16:25, 9:15) гейма от тима на САЩ

Волей националките под 16 години с втора победа на Европейското
Novsport - 23 Юли 21:37
Родните представителки надиграха Гърция с 3:0

България с втора победа на Европейското U16
viasport.bg - 23 Юли 19:10
Националният отбор по волейбол на Българияза девойки под 16 годинизаписа втора победа на Европейското първенство в София и Самоков.

Дебютна победа за девойките до 16 години на Европейското по волейбол
Novsport - 22 Юли 20:23
Нашите момичета победиха Финландия с 3:0

България с първа победа на Европейското U16
viasport.bg - 22 Юли 19:15
Националният отбор по волейбол на България за девойки под 16 години победи Финландия с 3:0 гейма, във втория си мач от предварителна група А на Европейското първенство в София и Самоков.