Първа на Дир | Днес | Лайф | Новини | Каталог | Глог Влез в поща Поща | транзит транZит

Арсенал без проблем на ¼-финал за ФА Къп
„Топчиите” биха Сътън с 2:0, Уолкът с гол №100
Спорт / Футбол

“Арсенал“ с лекота допълни финалната осмица на ФА Къп
Dnevnik.bg - 20 Февруари 23:49
“Арсенал“ не срещна особени трудности срещу аматьорския “Сътън“ и зае последното място в четвъртфиналите на турнира за ФА Къп.“Топчиите“ се наложиха с 2:0 като гост, а головете за успеха вкараха Лукас Перес и Тий Уолкът в двете полувремена. Двубоят бе първи за лондончани от срамната загуба с 1:5 от “Байерн“ (Мюнхен) в Шампионската лига.В следващата фаза играчите на Арсен Венгер отново ще имат лесна задача, след като жребият им отреди да се изправят срещу друг тим извън...
/

Стяуа с Влади Иванов и Пепи Каракашев отново поведе в Румъния (Видео)
ЕС Медиа - 20 Февруари 23:43
Грандът от Букурещ не даде нито гейм на водения от Мартин Стоев тим на Аркада в дербито на кръга
Спорт / Волейбол

Малага обърна Лас Палмас за по-малко от 10 минути
Novsport - 20 Февруари 23:37
Домакините с първи успех от 3 месеца насам, макар и с човек по-малко

Юлия Иванова: Това е един от слабите ни мачове за полусезона
Novsport - 20 Февруари 23:28
“Допуснахме много грешки, бяхме много нервни“, каза треньорката на ЦСКА след успех с 3:2 над Левски

Българка е MVP на Австрийската Купа
Novsport - 20 Февруари 23:14
Вера Перостийска получи поредното признание
Спорт / Баскетбол

Радо Бакърджиев: Все още играем на големи амплитуди
ЕС Медиа - 20 Февруари 23:13
Стискаме зъби, за да извървим пътя, по който сме поели, коментира треньорът на Левски

Ръководството на Локо (Пд) благодари на феновете за подкрепата (ВИДЕО)
Novsport - 20 Февруари 23:00
„И днес накарахте отбора да се чувства като домакин далеч от дома”

Юлия Иванова: Съдиите да ни разяснят кое е носена топка и кое - не
ЕС Медиа - 20 Февруари 22:56
Можем много повече, но победата е сладка, коментира треньорката на ЦСКА след успеха срещу Левски