Първа на Дир | Днес | Лайф | Новини | Каталог | Глог Влез в поща Поща | транзит транZит

Бронз за Монтана 2003 в турнира за Купата при жените
В малкия финал тимът надви убедително Локомотив София с 81:46.
Спорт / Други

Томова загуби от световната номер 19 на старта в Доха
БГНЕС - 11 Февруари 17:33
Първата ни ракета при жените загуби от Екатерина Александрова (Русия) с 6-7 (5), 3-6.

Джулия Симон се поздрави със злато и в преследването на 10 км в Нове Место на Мораве
БГНЕС - 11 Февруари 17:27
Френската биатлониска завоюва трети златен медал от Световното в чешкия зимен център след тези в спринта и смесената отборна щафета.

Хайме Мата вдъхнови Хетафе за успех над Селта
БГНЕС - 11 Февруари 17:09
Мадридчани триумфираха с 3:2, а Мата вкара два от головете, включително победния в 89-та минута.

Стилиян Петров се включва към обиколките на страната с Бербатов и Петров
БГНЕС - 11 Февруари 17:01
Стенли ще се присъедини към двамата за срещите с клубовете от регионите Кърджали, Хасково, Пловдив и Пазарджик.

Левски с драматична победа над Миньор 2015 в НБЛ
БГНЕС - 11 Февруари 16:38
“Сините“на Димитър Ангелов спечелиха гостуването си в Перник с 60:59 и оставиха съперника без шансове за първата шестица в шампионата.

Рен взе трите точки при визитата си на Льо Авър
БГНЕС - 11 Февруари 16:06
Бенжамен Бурижо вкара победния гол за гостите след точно час игра.

Филип Кръстев дебютира за Цволе при равенство с Го Ахед Игълс
БГНЕС - 11 Февруари 15:58
Той се появи в игра в 70-та минута, а неговият тим изпусна победата в 99-та след реализира дузпа от съперника.