Регистрирай Free
Първа на Дир | Днес | Лайф | Новини | Каталог | Глог Мобилна версия | Влез в поща Поща | транзит транZит

Виляреал шокира Реал на „Бернабеу“ и задълбочи кризата в Кралския клуб
БГНЕС - 13 Януари 19:24
Отборът на Реал Мадрид продължи с изключително колебливото си представяне в Ла Лига от началото на сезона, след като загуби от Вилареал с 0:1 у дома в мач от 19-ия кръгна шампионата.

Наставникът на Кралския клуб Зинедин Зидан и неговите възпитаници са съсипвани от критики в последните седмици заради слабите резултати, особено на „Сантяго Бернабеу“, а днес отново не успяха да зарадват своите фенове. Реал излезе с всичко най-добро срещу Виляреал, включително триото Роналдо, Бейл, Иско в атака, но въпреки това домакините не бяха ефективни в атака и така и не успяха да пробият „жълтата подводница“. Гостите от своя страна се възползваха от своя шанс, за дананесат решаващ удар в 87-та минута, когато Рабло Форналс вкара единствения гол в двубоя и донесе успеха на Виляреал. По този начин Реал записа четвърта загуба от началото на сезона, а тимът има и пет равенствата на сметката си, като изостава с 16 точки от лидера Барселона. Петият в класирането Виляреал се доближи само на точка от днешния си съперник с този успех, а утре шестият Севиля може да се изравни с Кралския клуб, ако вземе гостуването си на Алавес. /БГНЕС